Pohár města Bakova n/J 2017

Podívejte se na více informací o závodech.
propozice

Hosté

Seznamte se s hosty závodu.
hosté

Chcete závodit? Registrujte se!

Můžete se registrovat jednoduše online zde.
registrace
Registrace

Online registrace pro ročník 2017:

Registrace byla ukončena 31.8.2017 ve 12:00.

 

Seznam prozatím přihlášených:

1 APreapyCramp APreapyCramp (APreapyCramp) - APreapyCramp
2 Belka Ondrej (2012)
3 Belkova Katerina (2014)
4 Benda Stanislav (2012) - Expres CZ-Scott Team Kolín
5 Beranova Pavla (2008)
6 Beranová Jolana (2013) - Bakajda
7 Beranová Tereza (2011) - Bakajda
8 Bondy Štěpán (2011) - Superior Cyklofit cycling team
9 Bradáč Adam (2006) - DUKLA Praha
10 Bradáč Daniel (1972) - DUKLA Praha
11 Bradáč Michal (2010) - DUKLA Praha
12 Brňák Jan (1996) - GT KUR SPORT TEAM
13 Bárta Martin (2005) - Bikeclinic Junior Team
14 Bártová Amálie (2015)
15 Bártová Aneta (2014)
16 Bártová Magdaléna (2015)
17 Bůžek Adam (2011)
18 Bůžková Barbora (2009)
19 Cebulová Klára (2006) - SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
20 Charvátová Emma (2009)
21 Charvátová Stella (2012)
22 Chumlen Nicolas (2007)
23 Cizinska Emma (2010) - IVAR CS
24 Cizinska Mia (2012) - MAD World Racing
25 Cupal Jakub (1975) - Praha
26 Daněk Jakub (2002) - IVAR CS AUTHOR team
27 Daňková Kateřina (2002) - IVAR CS AUTHOR team
28 Dlask Marek (2007) - Topforex Lapierre
29 Dlaskova Vanda (2005) - Topforex Lapierre
30 Doležal Tomáš (2003) - IVAR CS AUTHOR TEAM
31 Drapák David (2012)
32 Drapáková Eliška (2014)
33 Drbout Petr (2015)
34 Duda Adam (2006)
35 Dudová Viktorka (2011)
36 Dušek Jakub (2007) - Horní Hanychov
37 Dušková Kateřina (2006) - Horní Hanychov
38 Dvořáčková Anna (2014)
39 Dörner Jaroslav (2000) - Haven Team
40 Elčkner Lukáš (2001) - Jaroslav Kulhavy Cycling Team
41 Elčkner Lukáš (2001) - Jaroslav Kulhavý Cycling Team
42 Elčkner Nick (2007) - Cyklo Bendl
43 FXBrokerAuton FXBrokerAuton (FXBrokerAuton) - FXBrokerAuton
44 Faja Lukáš (2012)
45 Fajová Anička (2010)
46 Fejt Daniel (2009)
47 Fejtová Kateřina (2011)
48 Fiala David (2014)
49 Fiala Tomáš (2014)
50 Folprechtová Anna (2015)
51 Formánek Dominik (2013)
52 Frencl Vincent Antonín (2013) - Bike and Ski Bakajda
53 Frencl Vincent Antonín (2013) - Bike and Ski Bakajda
54 Fryntová Josefína (2015)
55 Gamba Filip (30.1.2011) - SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
56 Gamba Kryštof (30.11.2013) - SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
57 Hanvald Štěpán (15.10.2009)
58 Havlová Nela (2010)
59 Havlíček Adam (2010) - -
60 Helikar Michal (2013)
61 Hendrichová Pavla (2000) - Expres CZ-Scott Team Kolín
62 Hladík Fanda (2010) - IVARCS - AUTHOR TEAM
63 Hladík Josef (2001)
64 Hladíková Kateřina (2004) - IVARCS - AUTHOR TEAM
65 Hnilička Jakub (2013) - Skialp Zásada
66 Hnilička Tadeáš (2013) - Skialp Zásada
67 Hojka František (2005) - Bike Freaks Holice
68 Hojková Štěpánka (2003) - Jaroslav Kulhavy Cycling Team
69 Homolka Dalibor (1958) - Bohemie Nový Bor
70 Homolová Karolína (2013)
71 Hora Zdeněk (1961) - Cyklokemp pod Lipou Roudnice nad Labem
72 Hořák Radek (2000) - Haven Team
73 Hrabal Petr (1975) - PBV MTB TEAM BRNO
74 Hrabalová Tereza (2007) - PBV MTB TEAM BRNO
75 Hrabalová Zuzana (2005) - PBV MTB TEAM BRNO
76 Hrnčířová Bára (2009)
77 Hrnčířová Tereza (2011)
78 Hruša Jakub (2009)
79 Huňková Lucie (2011)
80 Hájek Tomáš (2007) - IVAR CS - AUTHOR TEAM
81 Hájek Štěpán (2010) - IVAR CS - AUTHOR TEAM
82 Hák Jakub (2004) - Jaroslav Kulhavy Cycling Team
83 Jaček Vojtěch (2009) - CajkBike
84 Jaček Štěpán (2009) - CajkBike
85 Jačková Adéla (2012) - CajkBike
86 Ježek Tomáš (2001) - Ivar cs - Author team
87 Ježek Václav (2005) - Ivar cs - Author team
88 Kadlecová Zuzana (2002) - ADASTRA Sokol Veltěž
89 Kalista Onřej (2012)
90 Kaltman Jakub (2014) - Ústí nad Labem
91 Kaltman Jakub (2014) - Ústí nad Labem
92 Kaltman Petr (2010) - Ústí nad Labem
93 Kasalová Vendula (2011) - Bakajda
94 Kasalová Šárka (2009) - Bakajda
95 Klacek Matyáš (2015) - Moto GP
96 Klacková Kamila (2008) - LYKOKLUB Prachatice
97 Klacková Simona (2009) - LYKOKLUB Prachatice
98 Kolajta Pavel (1978)
99 Kolarz Jakub (2009) - IVAR CS AUTHOR TEAM
100 Kolarzova Johanka (2011) - IVARCS AUTHOR TEAM
101 Kolomazník Josef (2015) - Dýně Racing Club
102 Kolářová Babeta (2009) - Dukla Praha
103 Kouble Petr (1991)
104 Krása Viktor (2012) - Lhota
105 Kuntová Vendula (1993) - GHOST Team
106 Kunčík Matěj (2004) - Čs Specialized junior mtb
107 Kunčíková Ella (2007) - Bike Club Spindl
108 Kysela Jan (1980) - BSB BAKAJDA
109 Kyselová Adéla (2004) - IVAR CS AUTHOR TEAM
110 Kyselová Aneta (2008) - IVAR CS AUTHOR TEAM
111 Křepelka Marek (1974) - Mireas Reality
112 Křepelková Anežka (2013) - Mireas Reality
113 Křepelková Eliška (2010) - Mireas Reality
114 Lamač František (2009)
115 Lesnik Alex (2011) - USK PROVOD
116 Lesniková Nikol (2015) - USK PROVOD
117 Liška Jakub (2016)
118 Liška Matěj (2013)
119 Loukotka Milan (1975) - SAC Bělá p.B.
120 Mach David (2008)
121 MachOva Karolina (2006)
122 Malina Jiří (2013) - Bike & Ski Bakajda
123 Malina Martin (1986) - Malinaci
124 Malinová Anna (2011) - Bike & Ski Bakajda
125 Mareček Jan (2008)
126 Mařík Jan (1986) - Bicykl Kříž Team
127 Maříkova Barbora (1990)
128 Morávek Zdeněk (1996) - GT Opportunity Brno
129 Mázdrová Natálka (2011)
130 Mázdrová Viktorie (2015) - Hells Angels
131 Nevřela Matouš (2013) - Jogurti
132 Novotný Ondřej (2005) - DUKLA PRAHA
133 Novák Filip (2011) - Avast Cyklo Šauer
134 Novák Lukáš (2005) - Pocta Bike Gallery
135 Novák Tomáš (2012)
136 Nováková Daniela (2007) - Pocta Bike Gallery
137 Nováková Eliška (2010)
138 Nováková Tereza (2014) - Avast Cyklo Šauer
139 Němec Matyáš (2008)
140 Němec Patrik (2001) - Jaroslav Kulhavy Cycling Team
141 PALEČEK LUKÁŠ (2006)
142 PODAŘIL JAN (2006) - DUKLA PRAHA
143 Patkaň Štěpán (2015) - Piráti
144 Patkaňová Veronika (2012) - Piráti
145 Patriotagm Patriotagm (Patriotgbs) - Patrioteyu
146 Pekař Matěj (2006) - IVARCS - AUTHOR TEAM
147 Pelčarský Aleš (1981)
148 Peterková Eliška (2005) - MTB SPARTAK VRCHLABÍ
149 Petr Matyáš (2010)
150 Petrová Barbora (2010)
151 Pilous Šěpan (2008) - IVAR CS Author team
152 Pokorová Adéla (2012)
153 Pokorová Amálie (2011)
154 Procházka Lukáš (2002) - Haven team
155 Pípla Vojtěch Otto (2010)
156 Raclavská Tereza (2013)
157 Raclavský Matyáš (2010)
158 Rauschert Albert (23.7.2007) - Dukla Praha
159 RemOknageoni RemOknageoni (RemOknageoni) - RemOknageoni
160 Rozsypal Štěpán (2004) - IVAR CS - AUTHOR TEAM
161 Rozsypalová Adéla (2006) - IVAR CS - AUTHOR TEAM
162 Sajdlová Anna (2011) - Západní
163 Schwarz Josef (2007)
164 Schwarzová Jiřinka (2013)
165 Sedláček Daniel (1977) - Avast Cyklo Šauer MTB Team
166 Sedláček Kristián (2015) - Avast Cyklo Šauer MTB Team
167 Sedláček Mikuláš (2012) - Avast Cyklo Šauer MTB Team
168 Sporysch Daniel (2003) - Jaroslav Kulhavy Cycling Team
169 Sporyschová Nela (2010)
170 Stehno Filip (1999) - Jaroslav Kulhavy Cycling Team
171 Stodůlka František (2012)
172 Stoček Bruno (2001) - Bike 2000
173 Stránská Adéla (2008) - IVAR CS - AUTHOR Team
174 Stránský Matěj (2003) - IVAR CS - AUTHOR Team
175 Suková Barbora (2013)
176 Suková Kateřina (2011)
177 Szorád Antonín (2014)
178 Tereza Austová (2009) - Magic Bike Team
179 Trejtnar Jonáš (2010) - Bakajda
180 Troller David (2011)
181 Uher Kryštof (2011) - Rohozec Amulet Team
182 Vacek Matěj (2012) - Lucifers czech
183 Vaníčková Tereza (2000) - IVAR CS AUTHOR TEAM
184 Velich Ondřej (2012)
185 Vencl Jakub (2000) - Eleven Mercedes Mitas
186 Vencl Libor (2004) - Eleven Mercedes Mitas
187 Verner Baryn (2013) - Cyklo Šauer MTB
188 Verner Sebastian (2011) - Cyklo Šauer MTB
189 Vernerová Alena (2011) - IVAR CS AUTHOR TEAM
190 Vernerová Klára (2001) - IVAR CS AUTHOR TEAM
191 Veselý Tobiáš (2011) - Bakajda
192 Veselý Vilém (2009) - Bakajda
193 Vik Matěj (2004) - Bikeclinic Junior Team
194 Viková Hanka (2007) - Bikeclinic Junior Team
195 Viktora Michal (2010) - LYKOKLUB Prachatice
196 Viktorová Nela (2004) - LYKOKLUB Prachatice
197 Vild Michal (1996) - SAC Bělá pod Bezdězem
198 Vrabec Jiří (2002) - Bike Freaks Holice
199 Vrabec Jiří (2002) - Bike Freaks Holice
200 Vítek Vítek (2008) - Bakov n.J.
201 Zdobina Zdeněk (2011)
202 Zelený Jakub (2012) - Superior cyklofit cycling team
203 trollerova emma (2015)
204 vojtisek tonda (1971) - no swiss bakov
205 vojtisek tonda (2010) - no swiss bakov
206 vojtiskova katerina (2007) - no swiss bakov
207 Čadilová Adéla (2011) - Čača
208 Čadilová Klára (2014) - Čača
209 Černá Soňa (2013)
210 Černý Filip (2010)
211 Šauerová Amálie (2015) - Avast Cyklo Šauer
212 Šauerová Olívie (2011) - Avast Cyklo Šauer
213 Šavrda Filip (2014)
214 Šlosárek Jiří (2011) - Avast Cyklo Šauer
215 Šlégl Vít (2005)
216 Šléglová Ellen (2008)
217 Šmejdová Magdaléna (2012)
218 Šturma Alex (2010)
219 Šturmová Ema (2014)
220 Štěpánek Jáchym (2014) - Bike and Ski Bakajda
221 Štěpánek Kryštof (2011) - Bike and Ski Bakajda
222 Šulc David (2002) - IVAR CS AUTHOR TEAM
223 Šulc Jakub (1996) - Bike and Ski Bakajda
224 Šípek Miroslav (1965) - KH-tour