Pohár města Bakova n/J 2018

Podívejte se na více informací o závodech.
propozice

Hosté

Seznamte se s hosty závodu.
hosté

Chcete závodit? Registrujte se!

Můžete se registrovat jednoduše online zde.
registrace
Registrace

Online registrace pro ročník 2018 byla ukončena!

 

Seznam prozatím přihlášených:

1 Testovací Test (1980) - Web7master
2 Kaltman Petr (2010) - Ústí nad Labem
3 Kaltman Jakub (2014) - Ústí nad Labem
4 Kunčík Matěj (2004) - Cs Specialized junior mtb team
5 Kunčíkova Ella (2007) - Bike club Spindl
6 Petrová Barbora (2010)
7 Petr Matyáš (2010)
8 Frencl Vincent Antonín (2013) - Bike and Ski Bakajda
9 Richter Lukáš (2011) - TUFO CykloZákladna Otrokovice
10 Lisý Vít (25.4.2008) - EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
11 Šulcová Jana (2006) - Expres cz Scott team Kolín
12 Štěpánek Kryštof (2011) - Bike & Ski Bakajda
13 Štěpánek Jáchym (2014) - Bike & Ski Bakajda
14 Štěpánek Jáchym (2014) - Bike & Ski Bakajda
15 Gamba Filip (2011) - BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
16 Gamba Kryštof (2013) - BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
17 Melša Adam (2016)
18 Melša Adam (2016)
19 Melša Petr (2014)
20 Melša Petr (2014)
21 HORÁK Martin (2007) - BEKO Bike Racing Team
22 HORÁK Adam (2008) - BEKO Bike Racing Team
23 HORÁKOVÁ Eliška (2013) - BEKO Bike Racing Team
24 Velich Ondřej (2012) - ESA z PRALESA
25 Bělka Ondřej (2012)
26 Bělková Kateřina (2014)
27 Vondra Jan (2011) - EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLÍN
28 Vondrová Michala (2013) - EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLÍN
29 Rypl Tadeáš (2016) - Česká Republika
30 Beranová Tereza (2011) - Bakajda
31 Beranová Jolana (2013) - Bakajda
32 Hořák Radek (2000) - Kolokrám
33 Seifert Lukáš (2013)
34 Austová Tereza (2009) - Aktivit bike team
35 Havlová Nela (2010)
36 Kolomazník Josef (2015) - Dýně Racing Club
37 Mázdrová Viktorka (2015) - Boreček-Dubeček
38 Beranová Pavla (2008)
39 Kysela Jan (1980) - BSB Bakajda
40 Sajdlová Anička (2011) - Bike Západní
41 Sajdlová Lucinka (2015) - Bike Západní
42 Čadilová Adélka (2011) - Čača team
43 Čadilová Klárka (2014) - Čača team
44 Vondráček David (2012)
45 Stránská Adéla (2008) - IVAR CS - Author Team
46 Matěj Kysela (2009) - BSB Bakajda
47 Barborka Kyselová (2016) - BSB Bakajda
48 Novák Tomas (2012)
49 Nevřela Matouš (2013)
50 Nevřelová Terezie (2015)
51 Vítek Vítek (2008)
52 Vítková Amálka (2016)
53 Hrubá Eliška (2014)
54 Hrubá Lenka (2016)
55 Schwarzová Jiřinka (2013) - Slunečná
56 Schwarz Pepa (2007) - Slunečná
57 Strakatá Vendula (2007) - Dukla Praha
58 Strakatý Šimon (2010) - Dukla Praha
59 Horák Dominik (2015) - Micky klub
60 Štěpová Viktoria (2016)
61 Pekař Matěj (2006) - IVAR CS - Author Team
62 Šlosárek Jiří (2011)
63 Hora Zdeněk (1961) - Cyklokemp Pod lipou Roudnice nad Labem
64 Fryntová Josefína (2015)
65 Zdobina Zdeněk (2011)
66 Kolářová Babeta (2009) - Dukla Praha
67 Kolářová Justýna (2004) - Dukla Praha
68 Charvátová Vivien (2016)
69 Homolová Karolína (2013)
70 Fiala David (2014)
71 Fiala Tomáš (2014)
72 Špačková Karla (2014) - Úvaly
73 Špačková Hana (2016)
74 Pechač Adam (2002) - Bikrosclub Řepy
75 Jelínková Nicol (2008) - Express CZ SCOTT TEAM Kolín
76 Vild Michal (1996) - SAC Bělá pod Bezdězem
77 Gondová Amálie (2014)
78 Gonda Jakub (2016)
79 Liška Matěj (2013)
80 Liška Jakub (2016)
81 Liška Jakub (2016)
82 Šauerová Olívie (2011) - CykloŠauer
83 Šauerová Amálie (2015) - CykloŠauer
84 Novák Filip (2011) - CykloŠauer
85 Nováková Tereza (2014) - CykloŠauer
86 Vacek Matěj (2012) - Lucifers
87 Pleskačová Natálie (2003) - EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLIN
88 Šulc David (2002) - IVAR CS Author Team
89 Severyn Richard (2007) - Expres.CZ-Scott TEAM Kolín
90 Kunčíková Magdalena (2010) - Bike club Spindl
91 Vencl Libor (2004) - Eleven Mercede-Benz Mitas team
92 Mázdrová Naty (2011)
93 Suková Barbora (2013)
94 Suková Kateřina (2011)
95 Cervinek Vojtech (2012)
96 Souček Jakub (2005) - Bikeclinic junior team
97 Součková Amelie (2010) - Bikeclinic junior team
98 Vetešníková Ester (2008)
99 Jachková Sofie (2008)
100 Jachek Filip (2010)
101 Bohánská Vanesa (2010) - ROHOZEC AMULET TEAM
102 Vyšohlíd Eliška (2014)
103 Vyšohlíd Eliáš (2016)
104 Hanuš František (2008) - POCTA
105 Raclavská Tereza (2013)
106 Malinova Julie (2013) - Bike n Ski Bakajda
107 Hendrich Daniel Maximus (2008) - Expres CZ - Scott Team Kolín
108 Hendrich Daniel (1973) - Krotitelé duchů 2019 / Ghostbusters 2019
109 Svoboda Miroslav (3.2.1977) - SDH Suhrovice - Drhleny
110 Zeman Jakub (2009) - Bicykl Team Ústí nad Labem
111 Zemanová Rozálie (2012) - Bicykl Team Ústí nad Labem
112 Hladík František (2010) - IVARCS - AUTHOR TEAM
113 Hradiský Zdeněk (30.09.2006) - Ivar CS Author Team
114 Dlouhý Matyáš (2014) - IVAR CS - AUTHOR TEAM
115 Šorf Pavel (1999) - SK Svojkov Haven
116 John Antonín (2008) - IVAR CS Author Team
117 Šorf Jakub (2012) - SK Svojkov Haven
118 John Eduard (2009) - IVAR CS Author Team
119 Kubín Michael (1993) - Eleven Mercedes-Benz Mitas
120 Václavů Martina (2007) - Ivar CS Author Team
121 Sedláčková Michaela (2012) - IVAR CS Author Team
122 Sedláčková Veronika (2007) - IVAR CS Author Team
123 Vernerová Alena (2011) - IVARCS AUTHOR TEAM
124 Vernerová Klára (2001) - IVARCS AUTHOR TEAM
125 Benda Stanislav (2012) - Express CZ Scott Team Kolín
126 Benda Pavel (1968) - Express CZ Scott Team Kolín
127 Růžička Zbyněk (1991) - Ski Paudera Staré Splavy
128 Loukotka Milan (1975) - SAC Bělá pod Bezdězem
129 Vesely Vilem (2009) - Ivar CS Author Team
130 Vesely Tobiáš (2011) - Bike and Ski Bakajda
131 Havelka Matěj (2007) - Ivar CS Author Team
132 Pithart Jan (1978) - DUKLA PRAHA
133 Kolajta Adam (2008) - IVAR CS AUTHOR TEAM
134 Kolajtová Pavlína (2010)
135 Kolajta Pavel (1978)
136 Rozsypal Štěpán (2004) - IVAR CS - AUTHOR TEAM
137 Ochraba Filip (2008)
138 Ochrana David (2010)
139 Ochrana Matyáš (2012)
140 Šulcová Barbora (2016) - Bakov nad jizerou
141 Šulcová Viktorie (2016) - Bakov nad jizerou
142 Havlíček Adam (2010) - Dukla Praha
143 Hercík Jan (2014)
144 Bradáč Adam (2006) - DUKLA Praha
145 Bradáč Michal (2010) - DUKLA Praha
146 Sporyschova Nela (2010) - Ivar CS Author team
147 Hikl Milan (2013) - Kosmos bikes
148 Dvořáčková Anna (2014)
149 Pospíšil Filip (1998) - EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
150 Novák Filip (2011) - CYKLO SAUER
151 Nováková Tereza (2014) - CYKLO SAUER
152 Bártová Magdaléna (2015)
153 Sedláček Kristián (2015) - CykloŠauer
154 Sedláček Kristián (2015)
155 Sedláček Mikuláš (2012) - CykloŠauer
156 Sedláček Daniel (1977) - CykloŠauer
157 Čižinská Mia (2012) - MADesign World Racing
158 Čižinská Emma (2010) - iVAR CS
159 Klacek Matyáš (2015)
160 Knesplová Eliška (2015)
161 Orság Kryštof (2008) - EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
162 Uher Kryštof (2011) - Rohozec Amulet team
163 Voborník Filip (2008) - IVAR CS - AUTHOR TEAM
164 Morávek Zdeněk (1996) - GT Opportunity Brno
165 Bondy Štěpán (2011) - BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
166 Viková Hanka (2007) - Dukla Praha
167 cupal jakub (1975)
168 Austová Tereza (2009) - Aktivit bike team
169 Meierová Karolína (2015) - IVAR CS Author Team
170 Černá Kristýna (2012)
171 Bartoň Ladislav (1978) - SDH Suhrovice-Drhleny
172 Mázdra Tomík (2017)
173 Třeska Lukáš (2010) - BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
174 Halounova Laura (2013)
175 Halounová Sofie (2013)
176 Volfová Nela (2014) - Kajak Klub Brandýs nad Labem
177 Volf Tomáš (2016) - Kajak Klub Brandýs nad Labem
178 Volf Tomáš (2016)
179 Sulc Filip (2007) - Bakov nad jizerou
180 Šulc Tomáš (2008) - Bakov nad Jizerou
181 Jiskra Jan (2013)
182 Andrt Vojtěch (2010)
183 Jiskra Tomáš (2016)
184 Andrt Štěpán (2008)
185 Hořák Radek (2000) - Kolokrám
186 Marková Adéla (2005) - Dukla Praha
187 Marek Miki (2009) - Dukla Praha
188 Verner Baryn (2013) - CykloŠauer
189 Dumek Ondřej (2012) - BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
190 Dumek Václav (2014) - BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
191 Dumek Václav (2014) - BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
192 Pícha Vojtěch (2010) - BBRacing
193 Píchová Ema (2011) - BBRacing
194 Mareček Jan (2008) - Kněžmost
195 Zima Josef (27.10.1975) - SDH Suhrovice - Drhleny
196 Kasalová Vendula (2011) - Bakajda
197 Kasalová Šárka (2009) - Bakajda
198 Hoffmann Ondra (2007) - MOVS
199 Hoffmann Šíma (2010)
200 Dohalský Leoš (2007)
201 Dohalská Alena (2014)
202 Cejnarová Jana (2013)
203 Pařez Tomáš (2004) - Express CZ SCOTT TEAM Kolín
204 Hercík Jan (2014)
205 Mařík Jan (1986) - Bicykl Team Ústí nad Labem
206 Šlosarová Vanessa (2014)
207 Šlosarová Vanessa (2014) - Ski TEAM LIBEREC
208 Fridrich Matyas (2013)
209 Fridrich Mikulas (2016)
210 Jagrik Jan (2012)
211 Jagriková Aneta (2014)