Pohár města Bakova n/J 2017

Podívejte se na více informací o závodech.
propozice

Hosté

Seznamte se s hosty závodu.
hosté

Chcete závodit? Registrujte se!

Můžete se registrovat jednoduše online zde.
registrace
Program

  

Program 12. ročníku EMERGE ČESKÁ POJIŠŤOVNA POHÁR MĚSTA BAKOVA NAD JIZEROU

PROGRAM

 
PÁTEK 1. 9. 2017

  • 15:30 Otevření závodního okruhu pro trénink
  • 16:00 Zahájení prezence závodu dospělých MTB Haven Series
  • 17:00 Start závodu MTB Haven Series, kategorie Masters II, Masters III, Ženy a Juniorky, Ženy 30+
  • 17:45 Zahájení prezence na sobotní závody dětí a mládeže
  • 18:00 Start závodu MTB Haven Series, kategorie Muži a Junioři, Masters I,
  • 19:30 Vyhlášení výsledků závodů dospělých MTB Haven Series
  • 20:00 Ukončení prezence na sobotní závody dětí a mládeže


SOBOTA 2. 9. 2017

  • 07:30 Otevření prezence v centru závodu pro všechny kategorie (ukončení vždy 30 minut před startem příslušné kategorie!)
  • 09:00 Start závodu kategorie Naděje dívky A 2014 kola (upozornění: místo startu - asfaltová cesta u "garáží"- viz plán trati)
  • 09:05 Start závodu kategorie Naděje chlapci A 2014 kola (upozornění: místo startu - asfaltová cesta u "garáží"- viz plán trati)
  • 09:20 Start závodu kategorie Naděje dívky B  2013
  • 09:30 Start závodu kategorie Naděje chlapci B 2013
  • 09.40 Start závodu kategorie Předškoláčci dívky A 2012
  • 09:50 Start závodu kategorie Předškoláčci chlapci A 2012
  • 10:00 Start závodu kategorie Předškoláčci dívky B 2011
  • 10:10  Start závodu kategorie Předškoláčci chlapci B 2011
  • 10:00 MTB Sprint - zahájení individuálních kvalifikačních jízd
  • 10:00 Zahájení pásma soutěží pro nejmenší,
  • 10:40 Start závodu kategorie Moto GP 2015-16 - pouze pro odrážedla, závodníci na kolech se musí přihlásit do kategorie Naděje! (upozornění: místo startu - křižovatka u místa prezence- viz plán trati)
  • 10:55 Start závodu kategorie Moto GP 2014 (2013 v rámci Eleven dětského MTB Cupu) - pouze pro odrážedla, závodníci na kolech se musí přihlásit do kategorie Naděje! (upozornění: místo startu - asfaltová cesta u "skákaček"- viz plán trati)
  • 11:00 Zahájení MTC Activity Miniorientačního závodu dvojic a rodinných týmů (prezence a start závodu vlevo od restaurace/občerstvení Jezerka, start průběžně, možnost volby vlastního času startu, ukončení do 16.00, start poslední dvojice v 15.15)
  • 11:20 Oficiální zahájení závodů starostou města Bakova, panem Radimem Šimáně
  • 11:25 Vyhlášení výsledků kategorií  Naděje a Předškoláčci
  • 12:00 Start závodu kategorie Předžákyně I/A (2010)
  • 12.15 Start závodu kategorie Předžákyně I/B (2009)
  • 12:30 Start závodu kategorie Předžáci I/A (2010)
  • 12:45 Start závodu kategorie Předžáci I/B (2009)
  • 13:05 Start závodu kategorie Předžákyně II (2008-2007)
  • 13:30 Start závodu kategorie Předžáci II (2008-2007)
  • 13:30 MTB Sprint - konec kvalifikačních jízd
  • 14:00 Ukončení soutěží pro nejmenší
  • 14:10 Ško Energo štafetový závod kategorie Střelci (rok narození 2006 a později, 4 členná družstva, min. 1 dívka,1 rodič)
  • 14:30 MTB Sprint - start finálových vyřazovacích jízd
  • 15:00 Rozhovor s hostem závodu, vyhlášení výsledků kategorií Předžáci I a Předžáci II a štafetového závodu v kategorii Střelci
  • 15:50 Start závodu kategorie Mladší žákyně (2006-2005)
  • 16:00 ukončení MTC Activity Miniorienačního závodu dvojic a rodinných týmů
  • 16:10 Start závodu kategorie Mladší žáci (2006-2005)
  • 16:40 Společný start závodů kategorií Starší žáci (2004-2003) a Starší žákyně (2004-2003) interval 1 min
  • 17:15 Společný start závodů kategorií Kadeti (2002 - 2001) a Junioři (2000 - 1999) a Kadetky (2002 - 2001) a Juniorky (2000 - 1999) interval 1 min
  • 18:10 Ško Energo štafetový závod kategorie Borci (rok narození 2005 a dříve, 3 členná družstva, min. 1 dívka)
  • 18:50 Vyhlášení výsledků závodu ve sprintu, štafetového závodu kategorie Borci, miniorientačním závodě dvojic a hlavních závodů v kategoriích Mladší žáci a žákyně, Starší žáci a žákyně, Kadeti a kadetky, Junioři a juniorky
  • 19:30 Konec závodů